No piektdienas nebūs jāiet uz skolu līdz 14. aprīlīm. Skolās un augstskolās mācības notiks attālināti

No rītdienas, 13.marta, mācības Latvijas skolās un augstskolās notiks attālinātā formā, šodien Krīzes vadības padomes sēde lēmušas atbildīgās amatpersonas.

Krīzes vadības padome lēmusi pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot no 13.marta mācības attālināti, izņemot centralizēto valsts pārbaudījumu norisi, ko svešvalodā jaunnedēļ kārtos 12.klašu skolēni.

Premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) pēc sēdes informēja, ka līdz 14.aprīlim tiek slēgtas visas mācību iestādes, savukārt pirmsskolas apmeklēt varēs tie bērni, kuru vecāki 13.martā varēs iesniegt izglītības iestādei rakstisku apliecinājumu, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, bērns nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Tāpat premjers atklāja, ka līdz 14.aprīlim tiek pārtraukti visas kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesi, tostarp treniņi, sacensības un mēģinājumi.