Ņem šo informāciju vērā, ja mēdz iepirkties internetā! Lūk, preces, ko labāk nepasūtīt aliexpress.com

Aliexpress.com ir pasaulē ļoti populāra iepirkšanās vietne, kuru izmanto gandrīz katrs otrais cilvēks. Viss process ir vienkāršs – tu vari pasūtīt visu ko vēlies, sēžot savā dīvānā, un atliek tikai gaidīt, kad sūtījums nonāks jūsu pastkastītē. Taču ir dažas lietas, par kurām vēlamies jūs brīdināt.

Šī ir vietne, kur var atrast pilnīgi visu, ko sirds kāro, un jums pat nav jāizkustās no dīvāna, tas ir ļoti ērts veids, kā iepirkties, un lielākajai daļai preču piegāde ir bez maksas. Taču ir lietas, ko no aliexpress labāk nepasūtīt.

Ir sastādīts vesels saraksts ar precēm, kuras no šīs vietnes labāk nepasūtīt. Dažu preču piegāde ir aizliegta uz konkrētām valstīm. Iespējams, ka šo parādību arī esi pamanījis.

Pasūtot šīs preces, esi uzmanīgs, jo tās var atnākt ne tādas, kādas biji iedomājies. Ja tomēr vēlies kādu no šīm lietām, labāk iegādājies tās veikalā.

Dažādas ķīmiskās vielas.
Šajā vietnē nedrīksti pasūtīt arī narkotikas, spaisu, cigaretes, indīgas vai ķīmiskas vielas. Ja tomēr pasūtīsi kādas nezināmas izcelsmes vietas, tad rēķinies, ka pie tavām mājām klauvēs policija ar tavu sūtījumu. Atceries, ka nedrīksti pasūtīt arī dažādas pulverveida vielas, jo sūtījumiem no Ķīnas lielākoties nav nekādu etiķešu ar instrukcijām vai aprakstiem.

Alkohols.
Tāpat internetā ir aizliegts iegādāties alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus. Lai gan Aliexpress ir iespējams atrast visu, arī ēdienu nav ieteicams pasūtīt. Pirms preci pasūti pārliecinies, vai to maz vari saņemt.

 

Sprāgstvielas, ieročus un aizsarglīdzekļus.
Noteikti aizliegts ir pasūtīt arī asaru gāzi, elektrošoka ierīces, ieročus un sprāgstvielas. Pat, ja izdodas kaut ko no šī visa pasūtīt, tad rēķinies, ka ar tevi vēlēsies runāt policija.

 

Mēs silti iesakām pirms sūtījuma veikšanas painteresēties, ko tavā valstī drīkst saņemt, lai nesanāktu nepatikšanas ar policiju.