NBA apskatnieks: Porziņģis ir reāla čempionu komandas otrā opcija

Šajā kalendārajā gadā lielisku sniegumu ir demonstrējis Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis. Raidījumā "Sportscenter" augstas uzslavas latvietim veltījis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks un bijušais spēlētājs Tims Ledžers.

Sarunā ar raidījuma vadītāju Skotu Van Peltu Ledžers atklāja, ka, viņaprāt, "Mavericks" vienībai ir gaiša nākotne, jo viņu rīcībā ir pieci spēlētāji ar 24 vai mazāk gadiem, pie tam tieši latviešu uzbrucējs ir vecākais no viņiem.

"Tas, kā viņš ir pārveidojis savu spēli un fiziskais spēks, ko viņš pievienoja starpsezonā, ir mainījis manas domas par Kristapu Porziņģi," iesāka Ledžers. "Viņš ir reāla otrā opcija komandā, kas var cīnīties par čempionu titulu. Varbūt ne šogad, jo "Mavericks" ir vajadzīgi vēl papildinājumi. Bet es uzskatu, ka ar laiku ir iespējams cīnīties par titulu, ja tavas komandas līderi ir šie abi puiši [Porziņģis un Dončičs]."

Ledžers atkārtoti uzsvēra, ka būtiskākā izmaiņa Porziņģa spēlē ir tieši viņa vēlme spēlēt fizisku basketbolu. Ja iepriekš , paliekot pret mazāku aizsargu, latvietis izvēlējās izdarīt pustālo metienu, tad tagad, pēc Ledžera domām, Porziņģis vairāk ir gatavs iziet uz kontaktu groza apakšā.


Šķir nākamo lappusi un lasi raksta turpinājumu !