Latviete, no Madrides uzrakstīja pārdomas par to, kāda ir dzīve Madridē šajās dienās saistībā ar COVID-19 uzplaiksnījumu Spānijā

Latviete, no Madrides uzrakstīja nelielas pārdomas par to, kāda ir dzīve Madridē šajās dienās saistībā ar lielo COVID-19 uzplaiksnījumu Spānijā. :

  

Sveiki! Mani sauc Kristīne un man viss ir labi, esmu mājās sveika un vesela!
Pašlaik dzīvoju pilsētā ar vienu no lielākajiem Covid-19 saslimšanas gadījumiem Eiropā. Madridē uz doto brīdi (15/03) ir 2940 slimības skartie un 133 nāves.
Ar šo ierakstu vēlējos mazliet padalīties ar informāciju par to, kas notiek Madridē, teiksim tā no iekšienes.


Kā jau noteikti ziņās būsiet lasījuši, tad vakar vakarā Spānijā tika izziņots ārkārtas stāvoklis valstī un tiek maksimāli ierobežota cilvēku pārvietošanās. Jau no piektdienas (13/03) pēcpusdienas Madrides iedzīvotāji tiek aicināti palikt savās mājās un izvairīties no lieka kontakta cilvēkiem, tādējādi mazinot iespēju vīrusu izplatīt vai arī ar to inficēties.

Lasi arī: Stāsts par latvieti, kas pavadīja divas nedēļas karantīnā: Viss sākās pilnīgi negaidīti!


Sākot no trešdienas pilsētā tika slēgtas visas mācību iestādes, bērnudārzi, skolas un universitātes. No piektdienas tika slēgti visi bāri, restorāni, ēdienu var pasūtīt caur aplikāciju ar piegādi mājās. Atvērti ir tikai pārtikas veikali, aptiekas, kioski, tabakas veikali, naftas uzpildes stacijas, kā arī baznīcas, taču dievkalpojumi tiks pārraidīti internetā. Slēgti ir visi lielākie parki, kino zāles, diskotēkas, sporta zāles, muzeji, teātri, atceltas visas sporta spēles. Citur valstī tiek slēgtas pludmales un citas publiskas vietas, kur var potenicāli uzturēties cilvēki.


Šķir nākamo lappusi un lasi raksta turpinājumu !