Interneta hits: Hitlers niknojas, ka koronavīruss nespēj ”ķert” latviešus +VIDEO

Kamēr pasaulē ar jauno koronavīrusa izraisīto slimību ”Covid-19” saslimst arvien vairāk cilvēku, Latvijā konstatēti vien daži inficēšanās gadījumi. Šis fakts nav palicis bez uzmanības interneta jokdaru vidū, kuri par to izveidojuši asprātīgu video.

Īpašu ievērību asprāšu vidū izpelnījusies 2004. gada filmas ”Sakāve” (”Downfall”), kas stāsta par nacistiskās Vācijas līdera Ādolfa Hitlera pēdējām dienām Otrā pasaules kara noslēgumā, 1945. gada aprīlī, aina, kurā viņš izgāž dusmas uz padotajiem.

Tīmeklī klīst neskaitāmi video, kuros filmas aina papildināta ar asprātīgiem subtitriem par sabiedrībā aktuāliem notikumiem. Un nu jokdaru uzmanību izpelnījušies Latvijā konstatētie tikai nedaudzie saslimšanas gadījumi ar ”Covid-19”.

Jokdaru radītajā video Hitlers pauž dusmas un sašutumu, kā tas iespējams, ka nevienam no ”Covid-19” vīrusa inficētajiem Latvijas iedzīvotājiem nav smagu saslimšanas simptomu, jo Latvijā nav ne attīstītas medicīnas, ne normālas valdības, izgāzusies arī e-veselības sistēma. Tāpat te ir daudz pensionāru, kas citās valstīs ir uzņēmīgāki pret vīrusu.

Šķir nākamo lappusi un lasi raksta turpinājumu !