Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pirmdienas enerģijas sarūpējušas pieklusināti patīkamus pārsteigumus, kuri, iespējams, rezonēs tikai tavā sirdī un prātā un apkārtējo acīm būs slēpti. Tāpēc šodien vajadzētu vairāk orientēties uz savu pasauli, nevis sabiedrisko dzīvi un uzmanības apliecinājumiem sabiedrībā.

  

Profesionāli sarežģītāk realizēt mārketinga un sabiedrisko attiecību kampaņas, jo tās var palikt nepamanītas un nenovērtētas. Visi darbi, kur vajadzīgs tiešais kontakts ar otru cilvēku, iedziļināšanās un abpusēja empātija, dos vēlamos rezultātus.

Privātajā dzīvē var gribēties ieviest kādas izmaiņas. Tās pārņēmušas visus tavus jutekliskos sensorus un, iespējams, būs vispatīkamākā sajūta šodienas kontekstā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Lasi arī: Stāsts par latvieti, kas pavadīja divas nedēļas karantīnā: Viss sākās pilnīgi negaidīti!

Vērsis. Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru vēlams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

Dvīņi. Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Vēzis. Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu, iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Lauva. Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

 

Šķir nākamo lappusi un lasi raksta turpinājumu !