"Es esmu izcietusi sodu par savu nodarījumu" - Kristīne Misāne pēc 497 dienām nebrīvē beidzot apskāvusi bērnus +VIDEO

Vakar, 20.aprīlī, no Iļģuciema cietuma tika atbrīvota Kristīne Misāne. Tur viņa atradās kopš savas nokļūšanas Latvijā marta sākumā. Ar Misāni nu jau brīvībā satikās LTV raidījums "Panorāma".

Reklāma: 

  

Kad LTV iepriekš ar Kristīni Misāni satikās Dānijas cietumā, viņai draudēja dzīvības briesmas, jo izdošana Dienvidāfrikai un varbūtējs 15 gadu ieslodzījums nozīmētu gandrīz to pašu, ko nāves sods un tikai domas par bērniem pat tumšākajos brīžos viņai esot palīdzējušas izdzīvot.

Kopš Latvijai izdevās viņu izglābt, pēc 497 dienām viņa beidzot varēja satikt savus abus bērnus. "Mēs smējāmies, smaidījām, raudājām no prieka," LTV stāsta Misāne. "Mēs rādījām vēstules, ko mēs viens otram zīmējuši un sūtījuši, dāvanas, ko es esmu saņēmusi un dāvanas, ko viņi saņēma. Ir tik daudz, ko runāt, un tik daudz, ko stāstīt, ka šobrīd tas viss vēl nav aptverams. Īstenībā, laikam prāts vēl to neaptver, jo grūti un sāpīgi nācis."

 

Pirmais, ko Misāne izdarījusi, atbraucot mājās - apķērusi savus bērnus. Tas bijis tas, ko viņa gaidījusi visas šīs 497 dienas. "Mana dzimšanas diena. Laikam neaizmirsīšu vairs nekad šo dienu. Tik priecīga es laikam nebiju pat tad, kad man piedzima bērniņi, jo šī ir otrā dzimšanas diena mums visiem trijiem," valdot asaras, saka sieviete.

"Es esmu izcietusi sodu par savu nodarījumu, un šis posms manā dzīvē ir beidzies. Vai tas ir pareizi, vai nepareizi, es vairs to neanalizēšu, un pie tā vairs neatgriezīšos. Man ir mani bērni, man ir mana ģimene, man ir cilvēki, kas mani ir atbalstījuši. Es esmu daudz iemācījusies, daudz sapratusi, daudz atklājusi. Mīlestība uzvarēs," LTV stāsta Misāne.

Sieviete īpaši vēlas pateikties katram, kurš viņu atbalstījis un palīdzējis tikt pāri šīm grūtībām. Īpašu pateicību Misānei izsaka arī māsai.