Atsākot lidojumus, pasažieriem būs jārēķinās ar jaunām distancēšanās prasībām: "Air Baltic" gatava no 13. maija atsākt regulāros lidojumus

Valdības turpmākos lēmumus par Covid-19 ierobežojumiem ar nepacietību gaida nacionālā lidsabiedrība “Air Baltic”. Uzņēmuma vadītājs Martins Gauss LTV raidījumam "Panorāma" norāda, ka pēc ārkārtējās situācijas lidojumos pasažieriem tiks izdalītas sejas maskas un nepieciešamības gadījumā daļa sēdvietu lidmašīnās varētu palikt tukšas.

Reklāma: 

  

Šobrīd "Air Baltic" mājas lapā iespējams iegādāties biļetes uz 14 dažādiem reisiem ar izlidošanu jau 13. maijā. 

Gauss norāda, ka lidojumi notikšot, ja valdība to atļaus. Respektīvi, ja ārkārtējā situācija 12. maijā beigsies. Savukārt, ja tā tiks pagarināta, tad reisi tiks atcelti. 

 

Atsākot lidojumus, pasažieriem būs jārēķinās ar jaunām distancēšanās prasībām. "Air Baltic" savos lidojumus turpmāk plāno visiem pasažieriem dalīt sejas maskas, kas būs obligāti jālieto, taču atstāt brīvas sēdvietas kompānija plāno tikai tad, ja būs tāds rīkojums no valdības. 

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš norāda, ka, lemjot par komerclidojumu atsākšanu Rīgas lidostā, jāvērtē, vai citās valstīs ar Covid-19 saistītā epidemioloģiskā situācija ir līdzīga.

Vairāk skatieties sižetā.