'airBaltic' izziņo bezmaksas iespēju nomainīt ceļojuma datumu

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" pieņēmusi lēmumu piedāvāt saviem pasažieriem vienu bezmaksas datuma maiņas iespēju visām rezervācijām, kas veiktas no 10. līdz 31. martam, kuru varēs izmantot ceļošanai līdz 2020. gada 31. decembrim.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Mēs skaidri redzam, ka pasažieri vēlas ceļot un plānot savas pavasara izskaņas un vasaras brīvdienas. Šāds lēmums nodrošina elastību mūsu pasažieriem, lai viņi ērti varētu rezervēt savu nākamo ceļojumu."

Šis pagaidu piedāvājums ir derīgs visām jaunajām "airBaltic" lidojumu rezervācijām, kas veiktas laika posmā no 2020. gada 10. līdz 31. martam. Pasažieri var pārreģistrēt savas biļetes bez maksas uz jaunu datumu ceļojumiem, kas jāveic līdz 2020. gada 31. decembrim. Atļauta tikai viena datuma maiņa.

 

Papildus tam visām esošajām rezervācijām, kas veiktas līdz 9. martam ar ceļojuma datumiem līdz 2020. gada 31. martam, "airBaltic" piedāvā iespēju bez maksas mainīt datumu ceļojumiem, kas jāveic līdz 2020. gada 31. decembrim.

Datuma maiņu nepieciešams veikt pirms oriģinālās rezervācijas izlidošanas datuma. Ja sākotnējā biļetes cena nav pieejama, nepieciešams piemaksāt attiecīgo cenas atšķirību. Rezervācijas izlidošanas valstij un galamērķim jāsaglabājas tādam pašam kā oriģinālajā biļetē.

Papildus tam visām esošajām rezervācijām, kas veiktas līdz 9. martam ar ceļojuma datumiem līdz 2020. gada 31. martam, "airBaltic" piedāvā iespēju bez maksas mainīt datumu ceļojumiem, kas jāveic līdz 2020. gada 31. decembrim. Datuma maiņu nepieciešams veikt pirms oriģinālās rezervācijas izlidošanas datuma. Ja sākotnējā biļetes cena nav pieejama, nepieciešams piemaksāt attiecīgo cenas atšķirību. Rezervācijas izlidošanas valstij un galamērķim jāsaglabājas tādam pašam kā oriģinālajā biļetē. Jaunākā informācija par "airBaltic" izmaiņām ceļojuma grafikā ir atrodama uzņēmuma mājaslapā.