Uzmanību Sievietēm! Jaunas, Bīstamas Narkotikas, Ko Izmanto Diskotēkās Un Klubos, Lai Izvarotu Sievietes! 2. lappuse

Tas var izpausties kā šķidrā, pulvera vai tablešu veidā, un tai nav smarža un garša, kas padara to, pa spēcīgu ieroci klubos.  Ziņoti daudzi gadījumi, kad GHB ir diskotēkas dzērienos un sievietes kļūst par vieglu laupījumu izvarošanai.

Pastāv noteikta forma GHB, kas ir ar ASV pārtikas un zāļu pārvaldes apstiprinājumu, un tas ir nātrija oksibāta formulā. Nātrija oksibāts tiek pārdots tikai ar ārsta recepti, un ir attieksme pret cilvēkiem, kas cieš no narkolepsijas. Šis savienojums palīdz cīnīties ar miegainību un nogurumu, tāpēc tam nebūtu tādas pašas sekas kā GHB.

Kādi ir simptomi, tiem kas lieto veiglo Violu?

Kad patērē narkotikas GHB, simptomi sāk parādīties ne vēlāk par  10 līdz 20 minūtēm. Zemāk mēs izskaidrosim visbiežākās un  visnopietnāko un smago. Tas būs atkarīgs no patērētās apjoma devas (pārmērīgas devas, piemēram, var izraisīt nāvi).

1. Miegainība, nogurums un vājums.

2. Slikta dūša un vemšana.

3. Zaudējot koordinācijas un līdzsvaru.

4. Apgrūtināta elpošana.

5. Pazemināts asinsspiediens.

6. Trūkst spriestspēja un gribas.7

7.  Halucinācijas un murgi.

8. Bezsamaņas stāvoklī.

 

Kā mēs minējām, GHB ir zāles, kas uztrauc daudzus. Tām nav smaržas, ne garšas, ir grūti atklāt to laicīgi, tāpēc ikviens kļūst par upuri. Tikai ar laboratorijas analīzēm to var pamanīt organismā.

Ir svarīgi, ka mēs brīdinam savus bērnus un paziņas par to, lai tie nekļūtu par upuriem oportūnistiem un noziedzniekiem. Dzērieni un ēdieni ir jāiesniedz  jūsu acīm redzot un jānodod jūsu rokās. Arī, palikot tuvu draugu grupā, un tas nebalstās uz svešiniekiem nodotajiem taviem dzērieniem.

Kādus citus nosaukumi ir GHB saņemis?

Uz ielas, tos arī var atzīt par:

Zilās nitrogrupas,

Kiršu sūkņi,

Metamfetamīns no ķiršiem,

Vieglā meitene,

Gamma G,

Ekstazijas šķidrums,

Citronu pilieni,

Dabiskais sapnis,

Nabadzīgo ļaužu varone,

liekšķere,

Vita G.