NBA apskatnieks: Porziņģis ir reāla čempionu komandas otrā opcija 2.lappuse

"Viņš saņem zem groza daudz sitienus nieru rajonā. Iepriekš šādas epizodes viņu padarīja par vieglo uzbrucēju un atlikušo spēli Porziņģis pavadīja perimetrā. Šobrīd mēs redzam citu Kristapu Porziņģi," turpināja Ledžers.

 Pie tam, viņš sezonas gaitā ir palicis tievāks. Sezonas sākumā viņš bija ļoti muskuļots, bet tagad viņš ir palicis "plānāks". Darbs ar sava ķermeņa pielāgošanu ir ļāvis viņam kļūt par regulāru 20-30 punktu draudu, kas ir tieši tas, ko komandai vajag no otrās opcijas," Porziņģa darba ētiku lielīja apskatnieks.

 

Labus vārdus Ledžers veltīja arī Porziņģa komandas biedram Lukam Dončičam: "Svarīgos brīžos viņš lieliski nolasa situāciju laukumā. Viņi ["Mavericks"] nogādā bumbu Dončiča un uzticas viņam, jo Luka spēj pretinieku pārspēt dažādos veidos."

"Luka ir īpašs talants. Vai "Mavericks" spēs viņam apkārt aplikt pietiekami daudz talantīgu spēlētāju? Man bija šaubas vai Porziņģis varētu būt šī otrā opcija, bet tagad šīs šaubas ir izgaisušas. Bet "Mavericks" tik un tā vajag vēl vienu lielisku punktu guvēju no perimetra, lai patiesi pacīnītos par čempionu titulu," nobeigumā teica Ledžers.

Porziņģis šosezon vidēji spēlē ir izcēlies ar 19,4 un 9,4 atlēkušajām bumbām, kā arī 2,1 bloku.

"Mavericks" ar 39 uzvarām 65 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.