Laura Reinika ieteikums, kā latviešiem pārdzīvot korona vīrusu! 2. lappuse

SIMPTOMI
1. Vispirms vīruss inficē kaklu, tādēļ kakls var sāpēt 3-4 dienas
2. Vīruss nokļūst deguna gļotās, ieplūst trahejā un pēc tam plaušās, radot plaušu karsoni. Tas notiek apmēram 5/6 dienu laikā.
3. Ar plaušu karsoni nāk liels drudzis un grūtības elpot.
4. Deguna aizsprostojums nav kā ierasts. Ir tāda sajūta it kā tu slīktu. Tādā gadījumā obligāti ir jāvēršas pie ārsta.
Nopietns un lielisks ieteikums no japāņu dakteriem, kas ārstē COVID-19 gadījumus: Visiem ir jārūpējas par to, lai jūsu mutes dobums un kakls ir mitri, lai nekad nav sausi. Padzeriet pāris malkus ūdens katras 15 minūtes. Kāpēc? Pat, ja vīruss ir nonācis jūsu mutē, ūdens to noskalos lejā no mutes uz vēderu. Tiklīdz kā tas būs nonācis jūsu vēderā, kuņģa skābes vīrusu nogalinās. Ja jūs regulāri nedzersiet ūdeni, vīruss var iekļūt jūsu elpvados un plaušās. Tas ir ļoti bīstami. 

 Dalieties ar šo informāciju ar saviem draugiem un radiem, lai pasaule drīzāk atbrīvotos no korona vīrusa. Jaunais koronavīruss var neizrādīt nekādus simptomus vairākas dienas. Kā jums ir iespēja noteikt, vai esat inficēts? Kad jūs dodaties uz slimnīcu ar drudzi vai klepu, plaušās jau ir 50% fibroze un tas jau ir par vēlu. (Fibroze ir neatgriežama) Taivānas eksperti iesaka vienkāršu veidu, kā pašiem sevi pārbaudīt katru rītu. Ievelciet dziļu elpu un aizturiet to vairāk kā uz 10 sekundēm. Ja jūs varat to izdarīt bez grūtībām, bez klepošanas un piepūles, tas nozīmē, ka plaušās nav fibrozes un nav arī infekcijas. Kritiskos laikos to vajadzētu darīt katru rītu tīrā gaisā.